Wprowadzenie „Friendly Challenge”!

Friendly Challenges pozwala nam atakować dowolnego członka z klanu. Ten tryb jest ściągnięty z Clash Royale, gdyż jest on bardzo ciekawy. Pozwala nam praktykować, konkurować i mieć zabawę z klanowiczami. Friendly Challenges jest bez limitu, nie kosztuje złota ani nie pobiera żadnego wojska/spelli/Herosów czy pułapek. Nie zarobisz na tym ani złota, pucharków czy bonusów.

Jak działa Friendly Challenges?

Zaproś klanowiczów do atakowania swojej wioski, patrz na guzik „Challenge” w górnej części Czatu. Możesz wybrać swoją aktywną wioskę lub inne z zapisanych włącznie Wojennymi Wioskami. Wpisz jakiś tekst (lub nie) i rzuć wyzwanie Friendly Challenge na Czacie. Proste jak budowa cepa :D!

Kiedy wyzwanie pojawi się na czacie, każdy członek z twojego Klanu może zaakceptować i włączyć atak na twoją wybraną wioskę. Nie martw się, nie będą mogli ukraść niczego z twoich surowców ani zdobyć pucharków na Tobie. Każdy troops, który masz w Clan Castle będzie użyte jako defensywę lecz nie stracisz ich.

Clash-of-Clans-War-Base-Edit-Mode

Zaakceptuj wyzwanie Friendly Challenge:

Kiedy zaakceptujesz Friendly Challenge będziesz mógł atakować wioskę klanowicza używając swoje wojsko. Wszystko,czego użyjesz nie zostanie Ci zwrócone po ataku. Powtórka i wynik pojawią się na Czacie. Twoi klanowicze również będą mogli oglądać atak na żywo. Tak jest w Clash Royale.

Trenuj, udoskonalaj i zdobądź doświadczenie!

Dzięki Friendly Challenges ulepszysz swoje umiejętności w atakowaniu, udoskonalisz swoje wioski, zdobędziesz doświadczenie dzięki możliwości kombinowania wojska i będzie również FUN! Wypróbuj różne układy, kombinacje wojska a nawet spróbuj coś szalonego. Nic nie tracisz przecież! Klany mogą zorganizować jakieś konkursy dzięki tej opcji.

Wniosek

Ta opcja jest idealna. Możesz grać więcej ponieważ wszystko co inwestujesz w Friendly Challenges zostanie ci zwrócone. Będziesz mógł testować do woli, stworzyć turnieje klanowe, próbować nowe układy wiosek a także praktykować nowe strategie ataku bez żadnych kosztów ani czasu.

Cieszę się mega, że Supercell udostępnił taką opcję!
Clash On!

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.