Sezon 11, z klimatyczną, smoczą oprawą, dobiega końca. Czas przedstawić nowości na nadchodzący miesiąc!

W tym sezonie będziemy widzieć świat oczami Prince’a, który po nieszczęśliwym wypadku, gdy to został uderzony w głowę… Zaczął widzieć świat w tęczowych barwach. Jednorożce, puchate chmury i gigantyczne posągi kucyków. Czemuż by nie?
sezon

Równowaga w przyrodzie musi być jednak zachowana. Dotarły do nas głosy zewsząd, że projekt nowej areny nie do końca przypadł wszystkim do gustu. Jest cukierkowy, zbyt różowy i za słodki dla co poniektórych graczy. Zobaczymy więc też zupełnie nową, upiorrrną kartę – Skeleton Dragons.

Skeleton Dragons

Z założenia karta ma być tańszą wersją Baby Dragon. Oba smoki generują razem podobny dmg do swego żywego odpowiednika. Ich splash damage i wytrzymałość będą zbalansowane tak, by swobodnie kontrowały swarm troops, tj. Skarmy lub Hordę Minionów.

Skeleton Dragons wyewoluowały z dwóch osobnych pomysłów – szkieletowego smoka, który miał rzucać bombami oraz Beta Minions, plujących ogniem, zielonych sługusów.

Nowy challange

5 czerwca zostanie nam udostępnione nowe wyzwanie, w którym standardowo będzie można odblokować nową kartę i ją odrobinę wylevelować.

Pass Royale

Wychodząc z cieni, sezon 12 Pass Royale wyposaży nas w nowe, puchate niczym cukrowa wata, skiny dla naszych wież.

sezon

Nie zabraknie też, oczywiście, emotki rozmażonego Prince’a.

A z rzeczy praktycznych?

Nagrody za sezon 12 Pass Royale:

  • 40 000 złota
  • Zestaw tokenów
  • 6x Lightning Chest
  • 3x Rare Pass Royale Lightning Chest
  • 4x Epic Pass Royale Lightning Chest
  • Legendary Chest
  • Gold Bank
sezon

Nowy – stary tryb

W grze ujrzymy ponownie, po ponad roku, Mirror Mode. Nowym graczom wspomnimy, iż jest to tryb, w którym obaj gracze używają identycznych decków. Żadnych nierówności, gra wyłącznie Wasz skill!

Życzymy wszystkim powodzenia na arenie!

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.