Shocktober otwiera szereg Halloweenowych nowości i eventów w Clash Royale. Gotowi na zmiany, nadchodzące wraz z 4 sezonem?

Shocktober ma przede wszystkim szokować i straszyć. Co więc powiecie na kilka upiornych modyfikacji? Pierwszą nowinką, jaka nas spotka, jest Meteor na Legendarnej Arenie. Meteor przepełniony eliksirem, zalewający rzeki, wzgórza i wieże…

Wraz z nowym designem areny, nadejdzie też wyczekiwany Elixir Golem, o którym możecie przeczytać w osobnym wpisie. Kosztująca 3 eliksiru, rzadka karta, możliwa do odblokowania już na Spooky Town.

Jeżeli zastanawialiście się, co Was czeka w Battle Pass, przed Wami nowy zestaw modyfikacji do wyglądu gry:

Giant Jack-o’-lantern Pumpkin Tower Skin.
Definitely not Poco emoji.

Frankenstein Goblin i pozostałe emotki dostępnej do zdobycia przy okazji Shocktober.

Bonus Bank

W zakładce Pass Royale znajdziecie w tym sezonie nowy atrybut, nazwany Bonus Bank. Po przebyciu puli 35 poziomów Passa odblokujecie element, który będzie kumulował gold w Waszym Banku co każde 10 zdobytych koron. Fundusze te będziecie mogli odebrać na początku kolejnego sezonu.

Oprócz powyższych fantów, do zdobycia będzie standardowy zestaw nagród: skrzynie, gold, gemy i wszystkie dotychczasowe bonusy.

Crown Quests

Crown Quests to zadania specjalne, które znajdziecie w swojej zakładce z questami. Wraz z Crown Rushem ułatwią Wam zdobywanie nagród z Pass Royale. Dzięki temu możecie zakupić przepustkę w dowolnym momencie sezonu i mieć pewność, że wyrobicie się z jej zrealizowaniem.

Pass Royale Clan Gift

Za każdym razem, gdy ktoś z członków klanu aktywuje Pass Royale, podarunek w postaci 500 golda pojawi się na chacie. Każdy z graczy może akceptować do 10 takich giftów w ciągu sezonu.

Nowe tryby gry

Ghost Parade

Wraz z Royal Ghostem, elixir rushem i kolosalną szansą na zaspamowanie przeciwnika, zdobywając 3 korony.

Grave Guards

Samodzielnie spawnujące się Guardsy, pełniące zarówno funkcję defensywną, jak i ofensywną? Czemuż by nie.

Na zakończenie możecie się zapoznać też z nadchodzącym balansem.

Życzymy wszystkim upiornie udanej rozgrywki!

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.