Najnowszy update tuż przed nami, a w nim: Clashmas, czyli gro nowych skinów, kart i eventów!

Tower skin:

Skoro mamy Clashmas – mamy również Clashmas Skin! Będzie go można wydropić przy wykupionym Pass Royale. Dostępny już na 10 poziomie drabinki.

Przed Wami pojawia się również jedyna jak do tej pory, niepowtarzalna okazja na zdobycie darmowej skórki dla Waszej wieży! Odblokować ją będzie można na 24 poziomie Pass Royale Rewords, bez konieczności wykupowania przepustki!

Oprócz wspomnianej powyżej skórki, dostępny będzie też Gingerbread Tower. Ten, niestety, do kupienia już za złotówki.

Arena

Święta za pasem, nie mogło więc zabraknąć Clashmas Areny. Design oparty na Frozen Peak.

Karta

W naszych szeregach zagości Battle Healer. Karta powinna być już znana graczom Clash of Clans, jest to bowiem kolejny model wzorujący na bliźniaczej grze wydawcy.
Karta o koszcie 4 eliksiru. Leczyć będzie siebie oraz sojuszników znajdujących się w zasięgu. Dzięki swojej umiejętności można wykorzystać ją jako minitanka. Atakuje jednostki i wieżę.

Znalezione obrazy dla zapytania battle healer clash royale

Card Level Boost

Supercell powziął tym razem również kroki, by uczynić kartę jak najbardziej grywalną. Wprowadzony zostaje boost, dzięki któremu Battle Healer zostanie automatycznie wylevelony do poziomu Waszego King Tower po jej odblokowaniu. System ten jest ogólnodostępny, nie trzeba będzie za niego dodatkowo płacić.
Ważne dla niektórych może być to, że jeżeli w trakcie sezonu Wasz King Tower zostanie wyewoluowany – boost pójdzie w ślad za nim, zwiększając automatycznie poziom Healerki.

Jak zatem nową kartę pozyskać?

Pierwszą opcją jest challange, który pojawi się w grze 2 grudnia, tuż po wystartowaniu nowego sezonu.

To jednak nie wszystko. Zaraz po nim pojawi się kolejne wyzwanie, 23 grudnia. Ot taki drobny prezencik na święta od Supercell. Osoby, które zdobędą Healerkę już w pierwszej turze, nie muszą się obawiać – to wyzwanie nie będzie dla Was płonnym wysiłkiem. Pozwoli bowiem uzupełnić zapasy czy karty, czy też golda, jeżeli kartę będziecie mieli już wymaxowaną.

Kolejną metodą będzie… Odblokowanie jej wskakując po szczeblach Trophy Road

Co więcej?

Można się spodziewać odświeżenia gry pod kątem graficznym. Pierwszym krokiem będzie nowy wygląd kart, w ramach którego umiejętności karty będą prezentowane w podglądzie, w formie krótkiego nagrania.

Reworku doczekał się również system rozprowadzania Eliksiru oraz system kart. Powinno to uczynić grę bardziej dynamiczną i wrażliwą na Wasze szybkie ruchy. Dodatkowo, co już niektórym znane, każda walka będzie trwać tylko 5 minut.

  • 1 minuta: x1 Elixir
  • 2 minuta: x1 Elixir
  • 3 minuta: x2 Elixir

    Sudden Death
  • 4 minuta: x2 Elixir
  • 5 minuta: x3 Elixir

Clash Royale League: World Finals

Zainteresowanych zachęcamy też do śledzenia na bieżąco mistrzostw świata, które będą miały miejsce w Los Angeles. Rozpoczęcie już 7 grudnia, o dość niefortunnej dla nas godzinie, 22:00.
Powraca również Fantasy Royale, w obrębie którego możecie skomponować swój dream team (odpowiednik All-stars).
Zawodnicy, którzy zwyciężą, otrzymają 1 gem za każdy głos, który zostanie na nich oddany. By zaś sprawiedliwości stało się za dość – Wasze głosy zostaną wynagrodzone darmową emotką.

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.