Clan Chest – największa zmora i najbardziej wyczekiwany element cotygodniowej rozgrywki w Clash Royale. Czyżby nadchodził koniec naszej rutyny..?

W najbliższej aktualizacji Clan Chest zostanie usunięty z gry. Czy wiąże się to z utratą rentownego źródła kart i złota? W żadnym bądź wypadku.

Twórcy gry zapowiadają, że nagrody, jakie do tej pory pozyskiwaliśmy ze żmudnego nabijania klanowej skrzynki, zostaną przeniesione na nowy element gry. Oczywiście będzie on również oparty na module rosnącym i będzie się wiązał z odblokowywaniem coraz większej nagrody. Ponoć nawet większej, niż oferował nam Clan Chest. Wymagać będzie to jednak większego zaangażowania ze strony klanowiczów.

Staff Supercell twierdzi, że stosowany do tej pory moduł rozgrywki klanowej stał się nudny i przejadł się graczom. W związku z tym spostrzeżeniem zastąpią go czymś świeżym. Zdają sobie jednocześnie sprawę, ze CC było idealną formą sprawdzenia aktywności graczy, dlatego też nadchodząca funkcja również umożliwi tę weryfikację liderom klanów.

Jak myślicie, na jakie kroki zdecydują się w najnowszym updacie? Czyżby wyczekiwane od dłuższego czasu wojny klanowe? A może coś zupełnie niespodziewanego?
Czekamy na Wasze opinie w komentarzach ☺

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.