Wczoraj (19.09.2019) pojawiło się w grze ogłoszenie od twórców:

Hey Clashers,

Mamy kilka bardzo ważnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić na temat kierunku, w którym nasz zespół podąża w zakresie integracji społecznych w Clash of Clans.

W następnym update zamierzamy usunąć czat globalny.

Kiedy stworzyliśmy globalny czat, naszym celem było stworzenie centrum integracji, które zaangażuje Clasherów z całego świata.

Chociaż było to szlachetne przedsięwzięcie, rzeczywistość dała nam lekcję. Z biegiem lat odkryliśmy, że poświęcamy mało czasu na nadzorowanie globalnego czatu za pomocą dedykowanego supportu, a także wdrażanie wykrywania spamu i próbowanie różnych mechanizmów w celu ochrony graczy przed obraźliwą lub nieodpowiednią komunikacją, na którą nie ma miejsca w Clash of Clans.

Jedną z głównych funkcji globalnego czatu było stworzenie miejsca, w którym klany mogły znaleźć nowych członków. Jest to jedna z głównych przeszkód uniemożliwiających zespołowi usunięcie globalnego czatu. Bez ulepszonego narzędzia do rekrutacji klanów, globalny czat pozostał podstawową metodą dla graczy, aby znaleźć nowy klan poza kanałami społecznościowymi lub oficjalnymi forami.

W kolejnej aktualizacji ulepszymy funkcjonalność rekrutacji do klanów, ułatwiając im znalezienie nowych członków, a graczom znalezienie klanów, które najlepiej pasują do ich stylu gry.

Podsumowując, choć z przykrością obserwujemy, jak Global Chat odchodzi, uważamy, że możemy lepiej poświęcić zasoby, przeznaczone na nadzorowanie globalnego czatu, na poprawę doświadczeń graczy w Clash of Clans.

-The Clash of Clans Team

Pod postem na Reddicie można znaleźć wypowiedzi Dariana

Trochę humoru nie zaszkodzi

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.