Faraway 4: Ancient Escape

Faraway 4 to iście relaksująca gra, osadzona w przerysowanym, groteskowym świecie.
Świecie pozbawionym jakichkolwiek form życia, nie licząc nas… Prawda? Gra polega na rozwiązywaniu łamigłówek. Oczywiście zabraknąć nie mogło znajdziek, które chociażby przedstawiały nam pewne historie i nadawały innych kolorów otaczającemu nas światu, w wyniku czego stawał się bez zwątpienia ciekawszy.


Poziom Trudności

Niestety muszę przyznać, że poprzeczka gry nie jest postawiona wysoko. Nie napotkałem łamigłówki nad którą naprawdę musiałbym się zatrzymać i przysłowiowo „przysiąść”. Jeżeli któraś zagadka nas przerośnie, gra zawszę zaoferuje swoją pomoc w formie podpowiedzi.
Nie uważam czasu poświęconego na ten tytuł za stracony, grało się naprawdę sympatycznie.

Czas gry


Cała gra składa się z dwudziestu poziomów, z czego darmowa wersja gry kończy się wraz z dziewiątym. Osobiście ukończyłem grę w czasie niespełna trzydziestu minut, niemniej jednak nie zatrzymywałem się dla samego faktu zwiedzania poziomów. Tylko prułem przed siebie ile sił w palcach! W konsekwencji uważam, że gra była za krótka, podczas gdy mogło być inaczej.

Koszty

Tak jak już wyżej napomniałem, Faraway nie jest grą do końca darmową. Starter gry zawiera w sobie 9 z 20 poziomów, więc aby poznać dalsze losy otaczającego nas świata musimy uiścić jednorazową wpłatę o wysokości ~ 13zł. Wykupienie gry pozwoli nam również pozbyć się natrętnych reklam.

Na koniec podsumowanie


Faraway jest grą, która zaoferuje nam możliwość odcięcia się od świata zewnętrznego na czas +/- godziny. Pozwoli nam również podziwiać swoje bajkowe otoczenie, opowiadając przy tym swoją historie jak i trzymać będzie kciuki za nasze dalsze poczynania. Gorąco polecam i zachęcam do przeczytania poprzedniego artykułu odnośnie gry Assassin’s Creed: Rebellion

Napisz komentarz

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.