Z okazji urodzin Clash of Clans w następnych dniach będziemy mieli 1 gem boost event ale zanim to nastąpi chciałbym podzielić się z wami informacjami związanymi z tym 1 gem boost eventem.get the most from 1 gem resource

1. Informacje na temat 1 gem boost

1 gem boost to event (wydarzenie), gdzie możecie przyśpieszyć podwójnie produkcje kopalni Elixir, Gold czy Dark Elixir za 1 gema. Czasem one trwają 1 dzień, czasem przez cały tydzień.
boost_clash_of_clans_gold_elixir

2. Jak zresetować tygodniowy 1 Gem Boost!!!

Jak przedłużyć ten 1 gemowy boost event? Znam pewien trik, który ci w tym pomoże ale niestety on dotyczy tylko tych, którzy nie mają kopalni na level max :-(.

Upgradując którąkolwiek kopalnię zakończysz boosta. Musisz to zrobić przed tym, kiedy event ma się zakończyć, najlepiej tak z 1 dzień lub pół dnia przed końcem eventu.

Następny krok nie jest polecany podczas normalnej farmy ponieważ musimy ANULOWAĆ UPGRADE. Anulowanie upgradu zwraca nam 50% kosztu. Przykładowo: anulowanie upgradowania kopalni złota na level10 kosztuje 84,000 elixiru. To może zabrzmieć niefajnie ale 1 Gem boost na 7 dni jest o wiele więcej warte!

Gdy już zakończyłeś boosta kopalni i zanulowałeś upgradowanie – możesz znowu resetować boost na 7 dni.

Clash-of-Clans-double-1-gem-boost

3. Analiza w cyferkach.

Napiszę ci korzyści z tego artykułu w cyferkach na przykładzie jednej kopalni złota na level 11 (najwyższy level, który może sobie pozwolić na ten trik):

3000/godzina (produkcja) x2 (boost) = 6000gold/h x 168h(7dni) = 1.008.000 gold – 168.000 elixir (koszt anulowania upgradu) = 840.000 – zysk.

840 000 + 1.008.000 = 1.848.000 – zysk jednej kopalni dzięki temu trikowi.

4. Podsumowanie

Jeśli przeczytałeś ten artykuł i zrobisz dokładnie jak napisałem to zyskasz koło 10mln złota na każdej kopalni.

PAMIĘTAJ: Zacznij ten proces jak najszybciej i zakończ jak najpóźniej czyli tuż przed końcem eventu, żeby zmaksymalizować swoje zyski.

Jeśli czegoś nie zrozumiałeś to napisz w komentarzach. Wytłumaczę Ci!

 

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.