Rage spell to jednym z najważniejszych spelli w Clash of Clans. Śmiało mógłbym powiedzieć, że Rage spell to najmocniejszy spell w grze! Rage spell przyśpiesza i zwiększa damage troopsom podczas ataku. Jak najskuteczniej używać? Którym wojskom najlepiej dawać? Przedstawię wam to w tym właśnie artykule.

3941481_orig

Jak puszczać Rage Spell?

Wybranie miejsca do puszczania Rage Spell jest bardzo ważne. Powinno się puszczać tego spella w miejscu, gdzie twoje wojsko będzie szło. Wtedy najefektywniej wykorzystasz czas i efekt Rage Spell. Nie powinno się puszczać za daleko od wojska, ponieważ twoje wojsko może zostać zabite zanim dojdzie do spella i wtedy mamy 1 spell w plecy (bardzo często to widzę na atakach na war w moim klanie!!!). Najlepszą odległością puszczania to 3-4 kwadraciki dalej. Chyba, że twoje wojsko jest w środku wioski gdzie potrzebuje WIELKIEGO KOPA to wtedy możesz puścić prosto na nich. Staraj się, żeby zasięg spella złapał jak najwięcej wojowników.

rage-spell-gigi
Którym troopsom najbardziej się przyda Rage Spell?

Z możliwościami Rage Spella czyli przyśpieszanie i zwiększanie dmg najlepiej wykorzystuje się do wojska z wolność prędkością poruszania się np: Balony, Giganty, Smoki, Pekka, Wizzardy itp… Pekka level 3 z Rage Spell level 5 potrafić zniszczyć Town Hall 10 w oka mgnieniu!

rage spell warCo powinieneś wiedzieć o Rage Spell:

  • Moc Rage Spell się nie nakłada. Jeśli puszczasz 2 Rage Spelle w jednym miejscu -> działa to jak 1 SPELL (PAMIĘTAJ TO!!!). Bardzo częsty błąd graczy.
  • Rage Spell nie działa z mocą Iron fist Barbariana Kinga!
  • Kiedy puszczasz Rage Spell pojawia się bardzo straszny dźwięk 😀 Chyba to ryczenie lwa 😀

Mam nadzieję, że poradnik Ci się przydał. Jeśli masz jakieś pytania napisz w komentarzu. Postaram się odpisać jak najszybciej. Poniżej zamieszczam przykładowy filmik jak kontrolować Rage Spell:

 

 

 

Napisz komentarz

3 KOMENTARZE

  1. Powiedzcie proszę, rage spell po jakimś czasie blednie (traci swój kolor), czy w tym momencie ono jest słabsze niż na początku zrzutu? HA! Dobre pytanie co nie? 😉

    • To działa tak samo , jak typowy”pierścień ” rage’a w Clash Royale. Jak się zapełni to znika, w Clash of Clans gdy wyblednie cały,to się wykańcza. Moim zdaniem powinni zdecydować się na tryb z Clash Royale. wtedy wiadomo,kiedy się kończy. 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.