skeleton-spell-in-actionWitam , jak wiecie zbliża się update do Clash of Clans , w którym dostaniemy także nową miksturę- skeleton spell . Będzie ona dostępna od 9 poziomu Town Hall w Dark Spell Factory . Ma ona kosztować 110 kropelek dark elixiru (na poziomie 1) , oraz tworzyć 10 szkielecików . Z dalszymi kosztami nie wiem jak jest , lecz z przywoływaniem naszych kościstych przyjaciół jest następujący:

poz.1-10, koszt : 110 dark elixiru

poz.2-12

poz.3-14, koszt: 130 dark elixiru

poz.4-16

Więcej poziomów nie ma , lecz w przyszłych aktualizacjach na pewno dodadzą .

Jak jej używać ?new-troop-may-update

Moim zdaniem będzie idealna do wywoływania jednostek z CC podczas wojny , bądź też pułapek, Stawiania Czarownicy i tej mikstury przy inferno tower na multi-target, pomoc dla Wall breakera przy dojściu do murów dzięki rozpraszaniu obrony, dobijając jednostki lub domki.

Podsumowanie.

 Dla mnie jest dosyć podobna do Miner’a z Clash Royale , który przedostaje się pod ziemią do określonego przez nas miejsca.

Jeśli te szkielety będą wywoływać bomby i inne trapy,to widzimy tu nowe koncepcje atakowania baz.

Jestem także zdania, że nie wszystkie będą wywoływać, bo jeśli zgiant bomb na nie zareaguje, to hog rider ma czystą wręcz drogę do niszczenia reszty, ale zobaczymy co supercell przyszykuje nam do tej miksturki.

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.