Coś, na co wszyscy czekali z niesamowitym napięciem. Coś, czego wreszcie będziemy mogli spróbować! Riot Games po latach dostarcza wrażeń graczom mobilnym!

Na wieczornym Riot Pls, przedstawiciele wydawnictwa zaprezentowali nam cały wachlarz nowości, jakie przygotowali dla graczy z okazji 10-lecia. A dlaczego pisze o tym strona o grach mobilnych? Ponieważ wśród dziesiątek zaprezentowanych zmian i planów zapowiedziano aż 3 tytuły mobilne!

Teamfight Tactics

Na frontowej linii trafia w nasze ręce, wyczekiwany najbardziej, Auto Chess w wersji Mobile. Pierwsze osoby będą mogły się nim cieszyć już w grudniu. Oficjalną premierę zaś dostaniemy we wczesnym 2020.

Riot Games, Inc - Teamfight Tactics Mobile

League of Legends: Wild Rift

Plotki głosiły, że kiedyś się tego doczekamy. I o to przed nami mobilna wersja dobrze wszystkim znanej Ligi Legend. Czym się będzie różnić w porównaniu do tytułu oryginalnego? Przede wszystkim na początek gra nie będzie dysponować pełną pulą bohaterów i skórek do nich. Dodatkowo odświeżona została grafika, na co autorzy bardzo mocno czekali. Moduł losowania skinów również jawi się odrobinę inaczej, a każdy wygląd postaci ma swoją skromną animację.
Nie zapominajmy też, oczywiście, o zupełnie innym interface’ie oraz sposobie operowania postacią, charakterystycznym dla podobnych tytułów mobilnych.

Legends of Runeterra

Coś, co prawdopodobnie wiele osób zaskoczyło, ponieważ w znaczący sposób odbiega od tego, co nam Riot dotychczas prezentował. Gra karciana, bazująca na uniwersum League of Legends. Wielu starszych graczy wychowało się na podobnych tytułach, więc prawdopodobnie zajrzą do nich z czystego sentymentu. Niemniej sam pomysł okazał się dość kontrowersyjny i niektórym nasuwa skojarzenie z Blizzardem.
Legends of Runeterra dostępne będzie zarówno w wersji PC-owej, jak i mobile. W przypadku tej pierwszej – do pobrania dostaliśmy już nawet launcher. Niestety, bez złudzeń – może zajmować zaszczytne miejsce na naszych dyskach, jednak dopóki nie dostaniemy informacji o zatwierdzeniu naszego konta w pre-rejestracji, jedynie sobie tam ładnie wygląda.

Wszystkie gry są już dostępne w sklepach mobilnych do wczesnej rejestracji.

Riot Games, Inc

My zaś, jak zawsze, życzymy wszystkim ciekawej rozgrywki i jak najlepszych osiągnięć!

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.