Supercell, z konta o nazwie RUSH WARS, pokazał w zeszły piątek zwiastun, który zawierał liczbę 26 i słowo „beta”. Od wczoraj wiemy, że ten tytuł jest obecnie dostępny jako wersja beta w sklepie Google Play w Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Wygląda na to, że to gra, która łączy wiele mechanizmów z innych gier wydawcy.

https://www.youtube.com/watch?v=tMNIpqfCkAA

Powyższy zwiastun beta pokazuje kilka mechanizmów, których można spodziewać się po nadchodzącym Rush Wars. Przede wszystkim zbudujesz elitarny skład z postaci, które odblokowujesz w skrzynkach z łupami w grze, a następnie wyślesz je na pole w poszukiwaniu złota, atakując kopalnie. Oczywiście będziesz musiał także budować i chronić własną kopalnię, ustawiając obronę tak, jak w grze z ustawianiem defensywnych wież. Rush Wars wydaje się być połączeniem wszystkich innych gier Supercella, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że te zbyt dobrze znane mechanizmy sprawiły, iż Supercell na przestrzeni lat zarobił sporą sumę pieniędzy.

  • Zbuduj swój najlepszy oddział szturmowy, aby napadać na wrogie kopalnie złota i zdobyć mega bogactwo;
  • Dołącz do drużyny lub załóż własną z przyjaciółmi;
  • Walcz na wojnie i staw czoła drużynom wroga z całego świata;
  • Odkryj świat Rush Wars, zdobywając darmowe skrzynki, aby odblokować żołnierzy i obronę;
  • Zbierz dowódców o specjalnych umiejętnościach, aby poprowadzić swoją drużynę do bitwy;
  • Chroń swoje kopalnie złota przed nieświadomymi atakującymi;
  • Odkryj nowe mapy, takie jak MEGACITY i AREA 54, które mają unikalne efekty;

Jak dotąd nie wiemy jeszcze, kiedy Rush Wars zostanie oficjalnie wydane, choć dzisiejsza wersja beta w Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii prawdopodobnie oznacza, że ​​zbliżamy się do końca. Wiemy, że gra zawiera zakupy w aplikacji, a ich cena wynosi do 99,99 USD za sztukę.

 

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.