Sandy – W niedziele 15.09.2019 na kanale Brawl Stars pojawił się Brawl Talk, a co szczególnie ciekawe w nim ujrzeliśmy nowego brawlera, który dołączy do gry!

[Ogólne informacje na temat update tutaj]

Będzie on czwartym legendarnym brawlerem w grze, jego wartość życia na 9 poziomie wynosi 5600.

„Sandy jest pozbawionym snu Brawlerem, posiadającym kontrolę nad piaskiem: rzuca ostre kamienie w przeciwników, przywołuje burze piaskową, aby ukryć sojuszników.”

Wytrzymałość

Obrażenia

Podstawowy atak

Pebble Blast zadaje 1260 obrażeń. Zadaje je każdemu wrogowi, który znajduje się w zasięgu ataku. Jego atak pod względem mechaniki można porównać do ataku Poco – przenika przez przeciwników i zadaje obrażenia również tym znajdującym się z tylu. Jednak czas reloadu jest wysoki, bowiem wynosi 6.4 sekundy aby załadować 3 pociski, co daje 2,1 sekundy z kawałkiem na jeden strzał.

Sandy - zasięg

Superka Sandy

Sandstorm jest umiejętnością tworzącą tytułową burze piaskową, podczas której przeciwnicy nie widzą nas w jej obrębie. Umiejętność trwa 12 sekund i ma bardzo duży obszar działania. Na polu walki naraz mogą znajdować się nawet 2 Sandstormy jednocześnie, jeśli zdążymy załadować pasek umiejętności przed końcem trwania pierwszego. Aby załadować ten pasek, gra będzie wymagała od nas 5 celnych trafień. Jednakże warto wspomnieć, że jej superka nie działa tak samo na trybie Brawl Ball – kiedy chwytamy piłkę, ujawniamy się.

Sandy - zasięg superki
Zasięg superki jest naprawdę duży!
Dwie burze piaskowe równolegle.

Star Powery Sandy

Jak każdy inny Brawler, Sandy będzie posiadać 2 Star Powery. Jeden z nich posiada mechanikę leczenia, natomiast drugi zadaje obrażenia.

Sandy - Star Power 1
Sandstorm teraz również zadaje obrażenia przeciwnikom w obrębie po 200 na sekundę.
Sandy - Star Power 2
Sandstorm teraz również leczy sojuszników po 300 zdrowia na sekundę.

Przeciwko innym brawlerom.

Nowa postać ma spory damage, w końcu jej obrażenia pozwalają jej na zdjęcie trzema trafieniami 6 rożnych Brawlerów. Oznacza to, że przy odpowiednim enemy teamie możemy ich wszystkich zdjąć naraz.

Natomiast używając 4 strzałów jesteśmy w stanie zdjąć 10 kolejnych Brawlerów.

Postać, jak widać, jest bardzo silna i zapewne wkrótce po publikacji dostanie nerfy, więc powodzenia z boxami i wbijaniem pucharków!

Zródła:
– Kairos Sandy Olimpics
– Orange Juice Gaming

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.