Witamy w Crown Championship, oficjalnych, globalnych zawodach esportowych Clash Royale!

Podczas wiosennego sezonu gracze Clash Royale nabili ponad milion wejść, by w obrębie swojego regionu rywalizować o miano najlepszego gracza CR na świecie.
W sezonie Jesień 2017 wskoczymy na wyższy poziom, startując z Wyzwaniem na 20 Zwycięstw.

CCGS-Phases_Graphic-1-1-1024x576

Zaczynając w środę, 16 sierpnia, a kończąc w niedzielę, 20 sierpnia, dla ludzi z całego świata zostanie włączony dostęp do „Crown Championship 20 Win Challenge”.

By wziąć udział w Koronnych Mistrzostwach w tym sezonie wystarczy włączyć Clash Royale i zmierzyć się z innymi graczami w Wyzwaniu na 20 Zwycięstw. Żadnych zewnętrznych rejestracji. Żadnych problemów. Po prostu tony nagród wewnątrz gry i szansa, by podnieść wydarzenie do rangi globalnej!

Zwycięzcy „Crown Championship 20 Win Challenge” dostaną potężne nagrody w Clash Royale. Dodatkowo zostaną zaklasyfikowani do następnego etapu Mistrzostw w swoim regionie, co oznacza szansę na rywalizowanie o część nagrody pieniężnej. Łączna pula nagród wynosi 1,000,000$!

Najlepsi gracze na Świecie – na Całym Świecie!

W sezonie wiosennym gracze z dziesiątek krajów na świecie rywalizowali ze sobą o główną nagrodę. Jesienią otwieramy zawody dla każdego, kto tylko ma dostęp do gry.


Na wykresie poniżej widać 8 regionów, na jakie zostaną podzielone Mistrzostwa:

Po dodaniu sekcji „Reszta Świata” każdy z krajów, w którym Clash Royale został udostępniony, będzie miał okazję podjąć wyzwanie w zbliżającym się sezonie. Na koniec sezonu zmierzy się ze sobą ośmiu zwycięzców z każdego regionu. Finały światowe odbędę się w grudniu!

Daty, nagrody i inne ciekawostki:

Poniższe szczegóły dotyczą Ameryki Północnej, Europy i Ameryki Łacińskiej. Dokładniejsze informacje odnośnie pozostałych regionów zostaną ogłoszone w najbliższym czasie!


Kiedy rozpocznie się Sezon Jesienny?

 • Faza kwalifikacyjna sezonu rozpocznie się 16 sierpnia i przybierze postać Wyzwania na 20 Zwycięstw. Dodatkowo po zakończeniu Wyzwania, od 23 sierpnia do 28 sierpnia, odbędzie się turniej w formie „bracketowej”.
 • Między 5 września i 7 września dwunastu zaklasyfikowanych graczy z każdego regionu zagra w okręgowym Tygodniu Eliminacyjnym, w którym wezmą udział również czterej wybrani gracze z Sezonu Wiosennego, którzy już udowodnili swoje umiejętności. Połowa z tej szesnastki graczy awansuje do fazy „Top 10”, w której weźmie udział również dwoje najlepszych graczy z Sezonu Wiosennego. Faza „Top 10” będzie trwać od 12 września do 26 października.
 • Szóstka zwycięzców fazy „Top 10” przejdzie dalej, by rywalizować w regionalnych Jesiennych Finałach w weekend 11-12 listopada.

Jaka jest stawka?

 •  Zwycięzca Jesiennych Mistrzostw w obrębie swojego regionu automatycznie otrzyma pierwszeństwo w reprezentowaniu swojego regionu w Finałach Światowych w grudniu, które odbędą się w Londynie i będą transmitowane na żywo.
 • W trakcie Sezonu Jesiennego gracze rywalizując o część nagród o łącznej wartości 1 mln dolarów.
 • Drugie miejsce w Finałach Światowych przewidziane jest dla każdego regionu na koniec Sezonu Jesiennego. Najlepiej wypadający gracze w Sezonie Jesiennym zdobędą szansę na rywalizację o ostatnie miejsce przed Finałami.

Od czego powinienem zacząć?

 • Jeżeli masz konto w Clash Royale z minimum 8 poziomem i masz ukończone 16 lat, możesz dołączyć!
  Bitwa zaczyna się 16 sierpnia w aplikacji Clash Royale i trwa do 20 sierpnia – po prostu wypatruj w zakładce „tournaments” wyzwania o nazwie Crown Championship 20 Win Challenge.
 • Musisz mieć ukończone 16 lat, by móc awansować, jednak każdy może wygrać nagrody przewidziane wewnątrz gry w pierwszej części zawodów. W następnych fazach uczestnicy muszą mieć dowód rezydowania w kraju, z którego się rejestrują i będą musieli udostępnić swoje zdjęcie na żądanie organizatorów.
 • Wszyscy gracze, którzy zakwalifikują się do Jesiennego Finału muszą wystąpić w transmitowanym między 11-12 listopada konkursie. Supercell zapewni uczestnikom transport oraz zakwaterowanie na czas zawodów.

 Gdzie mogę oglądać walki?

 • Crown Championship będą transmitowane na żywo z esportowego studia, należącego do Supercell, na cały świat poczynając od Tygodnia Eliminacyjnego, czyli od 5 września.
 • Po 5 września Mistrzostwa Koronne będą transmitowane we wtorki, środy i czwartki wieczorami, co tydzień. Relacje będą do obejrzenia na Facebooku, Twitchu i YouTube.
 • Odbędą się też dodatkowe streamy podczas fazy kwalifikacyjnej turnieju. Możecie wypatrywać ich tutaj w odpowiadających wam językach.


Jak wziąć udział? – Jesien 2017 w skrócie:

 1. Faza pierwsza 

  • Krok pierwszy – walcz w aplikacji Clah Royale! 16 sierpnia zostanie włączony 20 Win Challenge dla graczy posiadających 8 lvl lub wyższy.
  • Wyzwanie na 20 Zwycięstw jest jak trudniejsza wersja Grand Challenge’a. Jeżeli uda Ci się nabić 20 zwycięstw zanim zaliczysz 3 przegrane – przechodzisz dalej.
  • Wyzwanie kończy się 20 sierpnia. Wszyscy zwycięzcy dostaną wiadomość od Clash Royale w skrzynce gry z linkiem do rejestracji do dalszego etapu!
 2. Faza druga – Bracket Play

  • Podczas Bracketa gracze, którzy zwyciężyli w Wyzwaniu, będą rywalizować ze sobą przez 6 dni pojedynczych eliminacji, osobnych dla każdego regionu. Najlepsi gracze z każdego „drzewka” awansują do kolejnej fazy. Każda runda bracketa będzie rozstrzygana na podstawie 3 walk.
  • Turnieje będą wielokrotnie otwierane, by upewnić się, że każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału
  • Dwunastka graczy z każdego regionu awansuje z bracketa do kolejnej fazy zawodów.
  • Finałowa walka bracketa zostanie ogłoszona 21 sierpnia, po zamkończeniu Wyzwania na 20 Zwycięstw.
 3. Faza trzecia – Tydzień Eliminacyjny

  • Top 12 graczy z Bracketowych Walk przejdą dalej, by walczyć w obrębie swojego regionu w Tygodniu Eliminacyjnym – jednodniowych bracketach podwójnej eliminacji. Wszystkie mecze rozstrzygane będą na podstawie 3 walk.
  • Dodatkowi 4 gracze z Wiosennych Finałów będą automatycznie zaklasyfikowani do Tygodniowych Eliminacji, co sprawi, że każda grupa zamknie się w 16 osobach.
  • Top 8 graczy z Eliminacyjnego Tygodnia awansuje do następnej fazy, pozostała ósemka zostanie zaś zdyskwalifikowana z Sezonu Jesiennego 2017.
 4. Faza czwarta – Top 10

  • Top 8 graczy Tygodnia Eliminacyjnego z każdego regionu awansuje do fazy Top 10, siedmiu tygodni intensywnych zawodów. Top 10 przybierze formę Double Round Robin.
  • Top 2 graczy Sezonu Wiosennego z każdego regionu będzie automatycznie zakwalifikowanych do Top 10, co sprawi, że będzie pełna dziesiątka uczestników.
  • Każdy gracz zmierzy się z graczami ze swojego regionu dwukrotnie podczas trwania fazy. Każdy mecz będzie rozstrzygnięty w trzech rundach. Najlepsza szóstka graczy awansuje do kolejnej rundy na podstawie osiągniętych zwycięstw.
 5. Faza piąta – Jesienne Finały

  • Top 6 graczy z regionalnych Top 10 awansują do Jesiennych Finałów, podwójnych eliminacji o tytuł Mistrza Jesieni.
  • Gracze będą rozstawieni na podstawie ilości zwycięstw w Top 10. Wszystkie rundy będą podzielone na 3 mecze. Wielki Finał będzie rozstrzygnięty w pięciu walkach. Wszyscy gracze będę grać na transmisjach na żywo w przygotowanych w każdym regionie studiach.
  • Jesienny Mistrz będzie pierwszą osobą awansującą do Światowych Finałów, które odbędą się w grudniu.

UPDATE!

Będą 3 wejścia FREE po czym każde kolejne za 10 gemów na Challenge!

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.